tai panašiai ir būna, iš kur tie klausimas apie įkroviklius kai tik atšala. On 1/26/2026 6:00 PM, Romas wrote: > On 2026-01-26 08:23, Dainiushas wrote: >> jau matau kaip, pečius 60-80A, galinio lango šildymas 20A, pakaitinimo >> žvakės 20-30A turbūt, da visokios šviesos sėdynių vairų šildymai. Taip >> ir gamina generatorius viskam ant 800rpm variklio..... > Jei būtu taip tragiškai - bestovint žiemą kamštyje supjautum akumą ant > tiek kad daugiau su juo neužsivestum.