dingus apkrovai trumpam laikui labai gerai > užkelia įtampą. Kas čia dar per kliedesys? Seniau žiguliuke buvo įmontuojam i voltmetrai ir visada matėsi įtampa. Gal autoriui būtų padėjęs elementarus generatoriaus diržo patempimas, ką gali žinoti... 2026-01-23 22:52, Zhiniukas rašė: > Sniegas <n@gmail.com> wrote: >> Žinant auto konstrukciją, akumas reikalingas tik užvesti, po to jis >> atsijungia ir yra įkraunamas. Jei būtų kitaip, po kažkiek laiko jį >> iškrautum ir nebeužvestum auto. Netiki? Užvesk ir atjunk visai akumą ir >> variklis dirbs kaip dirbęs. Kadaise dirbau su technika, kur dyzelyje >> visai akumo nebuvo, užvedi variklį su benzininiu starteriu ir važiuoji. >> Nebuvo jokio elektrinio įrenginio jame, generatorius buvo naudojamas tik >> aušinimo diržams įtempti. >> > > Tada įjungi- išjungi šviesas ir eini keistis visus kompus ir lenpas, kurios > buvo įjungtos tuo metu. > > Akumas palaiko pastovią įtampą, kad spaikų nebūtų staigiai kintant > generatorio apkrovai. Generatorius per lėtas greitai sureaguot į staigų > energijos poreikio pokytį ir dingus apkrovai trumpam laikui labai gerai > užkelia įtampą. >> >> 2026-01-23 09:43, Nerijus rašė: >>> On 1/23/26 06:37, bat0nas wrote: >>>> Na kol kas viskas kažkaip stebuklingai pradėjo veikti. >>>> >>>> Tad leiskit man tikėti, kad vis tik buvo problema su akumu :D >>> >>> Patikesim tik tada, kai idesi sena akuma ir vel viskas prasides is >>> naujo. Kitaip liekam skeptiski, tai gali buti sutapimas. >>> :-) >> > > >