2 buvo - Signalizacija, Legacy 3,6l H6, ir Audrius K, AKA Tribeka, 13 kontaktų priekabos jungtis. On 1/19/26 10:51 AM, DK wrote: > Dar pamenu čia buvo kažkoks kosmonautas, kurio Subaru pusę lemo > važiuodavo be jokių remontų. > > > > On 2026-01-19 10:36, Tomas wrote: >> Na va, o Dainiusho audi 19 metų, rida 310k, o akumas dar originalus. >> >> On 1/19/26 9:57 AM, DK wrote: >>> VAG'e tai esminis dalykas. >>> Pas mane pamenu vis užsižiebdavo random klaidos ir nuskaičius krūva >>> nematomų klaidų buvo. Pakeitus batareiką - all good. Gamyklinis AGM >>> akumas numirė per 4 metus. >>> >>> >>> On 2026-01-18 13:30, bat0nas wrote: >>>> Automobilis - 2018 vw 2 litrų diesel. >>>> >>>> Duso, kratėsi, apsukos šokinėjo, neužsivedė, trūkčiojo, jau 2 kartus >>>> nutraluotas iki serviso. Išvalytas DPF, pakeistas EGR ir kitkas, kas >>>> mėtė klaidas. >>>> >>>> Liko akumuliatorius. Nes po poros apsisukimų - 12V battery fail >>>> užsidega skydelyje (ir nebeužsiveda). Jokių kitų klaidų OBDII - >>>> neberodo. >>>> >>>> >>>> AI apibūdinus problemas nesako, kad gal akumas. >>>> Bet jei užklausi specifiškai, o gal akumas, tai: >>>> >>>> SURE YES 100% Modern ECUs, sensors, EGR, turbo actuators, and fuel >>>> systems depend on stable voltage. >>>> >>>> >>>> Akumuliatorių aišku pakeisim (neaišku, kada keistas). >>>> Yra šansų, kad išsispręs su akumo keitimu? ;) >>> >> >