Dėl to ir parašiau "prie šalčio". Sugedusiam starteriui nemanau, kad didelę įtaką turi šaltis. Jis blogai suks visada. On 23/01/2026 11:09, Sail wrote: > Kaip taisyklė taip bet ne visada. > > Pakeitus akumą į naują irgi vesdavosi taip meh, ir lempos prigesinėdavo. > > Pakeičiau starterį (nebrangus pasirodė) ir viskas stojo į savo vietas. > > On 2026-01-23 10:18, News Reader wrote: >> >> Manau, kad tai kaip akumas veda prie šalčio yra geras "iš akies" >> rodiklis.