On 17/06/2026 00:11, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wrote: > 2026-06-16 22:30, eSSas rašė: > >> Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik >> truputį > > žiūrint ką galima dar rasti. > Kaip klijai, jie gerai sulaiko kraują ir polimerizuojasi vandenyje. > > Jei nupjauta daug - nepriklijuosi, deja teks siūti. > Jei praeita tik santykinai paviršiumi ... Svarbu rankų nesumaišyti :) Klijai tinka įpjovimui, o ne nupjovimui. Kai praeinama paviršiumi, lieka tik betadinas ir reguliarus tvarsčio keitimas, kol žaizda užsitrauks S.