On 09/06/2026 20:46, Sniegas wrote: > Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės > greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. > Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - > 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai > smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos > storis 3-5 mm. 1-1.5 mm čia ne žaizda, o įdrėskimas. Na bus pažeista giliau, na ir ką? Nuo gegužės 11 turėjo jau užgyti. Neužgijo? Klausk DI, kaip geriausiai pasiruošt laidotuvėms. Kada nors vis tiek prireiks S. >>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >>> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >>> nenuėjo? >> >> Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi