On 10/06/2026 08:13, foonia wrote: > Sniegas <n@gmail.com> Wrote in message:r >> Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm.2026-06-09 20:33, eSSas rašė:> On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo?> > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi> > S. > > Tai geriau kai ner ka siuti nei kad nuvarius i Varenos ligonine tau tingedami siuti susega ranka su karines chirurgijos skobkem :-) Kai Vilniuj reikejo isimt ejo vos ne i muzieju skobkiu isemimo toolso skolintis. Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimą S.