Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo. 2026-06-10 18:43, eSSas rašė: > On 10/06/2026 18:31, Sniegas wrote: >> Man siuvimas neaktualu, bet smalsu, ar pažeistas gilesnis sluoksnis, >> nei oda. Ryt bus lygiai mėnuo. Žioplas, neišjungiau staklių prieš >> valymą ir prisiliečiau. Buvau pamiršęs, kad ten pjūklas po prispaudėjo >> ratukais yra. > > Oda yra kompleksinė daugiasluoksnė ir daugiakomponentė struktūra, taigi > "gilesnis sluoksnis" yra specifinio susitarimo reikalas. > > Kodėl taip svarbi jo pažeidimo galimybė? Tikiesi atipinės regeneracijos > ;-)? > > S.