Kaip ramina chirurgai - bet koks kraujavimas anksčiau ar vėliau sustoja pats... On 2026-06-16 09:59 popiet, Sniegas wrote: > 200 ml nebuvo, bet į guminę pirštinę pribėgo nemažai. Visgi pirštas, > daug kraujagyslių. > > 2026-06-16 21:56, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz rašė: >> 2026-06-11 00:26, Sniegas rašė: >>> Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo. >> >> čia pirmą kartą taip? >> Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta >> ir nuo mažiau, bet tik pirmą kartą. >> >> Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi >> taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru. >> Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu >> sluoksniu - jų reakcija egzoterminė. >> >> Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą. >> Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...