On 16/06/2026 21:56, Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wrote: > 2026-06-11 00:26, Sniegas rašė: >> Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo. > > čia pirmą kartą taip? > Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta ir > nuo mažiau, bet tik pirmą kartą. > > Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi > taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru. > Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu > sluoksniu - jų reakcija egzoterminė. Man truputį smalsu, ką CA klijuotum prie nupjauto piršto galo. Bet tik truputį S. > Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą. > Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...