Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm. 2026-06-09 20:33, eSSas rašė: > On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote: >> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo? > > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi > > S.