On 09/06/2026 21:15, Sniegas wrote: > Beveik užsitraukė. Pažiūrėk, koks buvo gegužės 21 dieną. Dabar čia iš viso nėra apie ką kalbėt. Bijai rando ant piršto galo? S. >>>>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, >>>>> ar čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau >>>>> odos nenuėjo?