Beveik užsitraukė. Pažiūrėk, koks buvo gegužės 21 dieną. 2026-06-09 20:50, eSSas rašė: > On 09/06/2026 20:46, Sniegas wrote: >> Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės >> greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. >> Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - >> 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai >> smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos >> storis 3-5 mm. > > 1-1.5 mm čia ne žaizda, o įdrėskimas. Na bus pažeista giliau, na ir ką? > Nuo gegužės 11 turėjo jau užgyti. Neužgijo? Klausk DI, kaip geriausiai > pasiruošt laidotuvėms. Kada nors vis tiek prireiks > > S. > >>>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >>>> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >>>> nenuėjo? >>> >>> Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi
