Man siuvimas neaktualu, bet smalsu, ar pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda. Ryt bus lygiai mėnuo. Žioplas, neišjungiau staklių prieš valymą ir prisiliečiau. Buvau pamiršęs, kad ten pjūklas po prispaudėjo ratukais yra. 2026-06-10 18:00, eSSas rašė: > > Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip > sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku > nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimą > > S.