Tema: Re: Offtopic: Ar DI pakomentuoja fotografijas?
Autorius: Bronco
Data: 2026-06-11 15:27:37
On 2026-06-11 18:13, eSSas wrote:
> > Tu daryk išvadas, į kurį postą atsakinėji ir ką kupiūruoji 🙂
Ne! Vis tiek tu daryk išvadas kaip replajini :] Nes savo replajuje "pasisavinai" foonia teksto dalį, tai ir gavai atitinkamą replajų ;)