On 11/06/2026 10:19, foonia wrote: > eSSas <trach@tibid.ax> Wrote in message:r >> On 10/06/2026 08:13, foonia wrote:> Sniegas <n@gmail.com> Wrote in message:r>> Tai, kad čia įsipjoviau gegužės 11 dieną ir tada nuvariau į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, chirurgė pažiūrėjo ir sako nėra ką siūti. Dabar internete skaitau DI informaciją, kad jei negili žaizda apie 1 - 1,5 mm ir nepažeista oda regeneruoja viskas be liekamųjų pasekmių. Tai smalsu, ar čia jau pažeistas odos sluoksnis. Nes rašo, kad rankų odos storis 3-5 mm.2026-06-09 20:33, eSSas rašė:> On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:>> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar >> čia jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos >> nenuėjo?> > Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi> > S.> > Tai geriau kai ner ka siuti nei kad nuvarius i Varenos ligonine tau tingedami siuti susega ranka su karines chirurgijos skobkem :-) Kai Vilniuj reikejo isimt ejo vos ne i muzieju skobkiu isemimo toolso skolintis.Aš kai nykštį su bulgarke bandžiau nusipjaut, Ignalinos ligoninėj kaip sykis budėjo traumatologas iš Lazdynų. Imobilizavo pirštą su pagaliuku nuo ledų ir išsiuntė siūt į Vilnių. Vilniuje pagyrė už teisingą sprendimąS. > > Prie bulgarkes anksciau buvo mada tvirtint medzio diskuspjovimo su neileistais dantimis, tai Tell me more... Dar vienas "gudras" reikalas yra dirbt su pirštinėm - tada atsiranda neprasti šansai nusipjaut darbinės rankos pirštus S. svogeriui darbas baiges su nutraukta sausgysle. O pas mane laimei toks daiktas istrukes is ranku pats nuvaziavo balkono grindimis, uzkabino slenksti, persoko i kambari ant parketo, nupjove prailgintojo per kuri buvo pajungtas laida ir tik tada sustojo :-)