Tema: Re: Offtopic: Ar DI pakomentuoja fotografijas?
Autorius: eSSas
Data: 2026-06-09 17:33:35
On 09/06/2026 20:31, Sniegas wrote:
> Gal kas pakomentuos - prisiliečiau prie pjūklo, buvo daug kraujo, ar čia > jau pažeistas gilesnis sluoksnis, nei oda, ar dar giliau odos nenuėjo?
Reiktų susiūt, Lazdynuose padės. Gyvensi
S.