Tema: Re: Offtopic: Ar DI pakomentuoja fotografijas?
Autorius: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Data: 2026-06-16 18:56:26
2026-06-11 00:26, Sniegas rašė:
> Tiesiog smalsu, ar perėjo giliau odos. Nes buvo daug kraujo. Ir skausmo.
čia pirmą kartą taip?
Nes "daug kraujo" yra daugiau nei ~200 ml. Kai kurios asabos leipsta ir nuo mažiau, bet tik pirmą kartą.
Ateičiai - planuni po tekančiu vandeniu, nusausini, tvirtai sutempi taip, kad nebūtų aukščio skirtumo ir suklijuoji pleistru.
Esant norui, gali suklijuoti su CA klijais, bet nepersistenk su storu sluoksniu - jų reakcija egzoterminė.
Nusideginus labai rekomnenduoju hidrokoloidinį pleistrą.
Ir nerekomenduoju plonų trijų vijų kietlydinio grąžtų betonui...
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody