On 2026-01-27 08:47, DK wrote: > Tai pilnas internetas gana pigių kompresorių, netgi akumuliatorinių, > kurie ir ne pievas rodo, ir veikia normaliai ir šiaip viskas ok. > Jaučiu ali ar temu nusipirksi po 15-20 eur, eu po 25-40. Naudoju žalią Bosch akumuliatorinį. Ūžia, bet pripučia gal net greičiau nei turėti nuo 12V.