bet elementari pompa greičiau ir patogiau On 1/27/2026 1:58 PM, menulis wrote: > Pilnas fb originalių kompresoriukų po 20-25. Pats tokį naudoju jau n metų, nuo kažkokios audinės. > > DK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r >> Tai pilnas internetas gana pigių kompresorių, netgi akumuliatorinių, kurie ir ne pievas rodo, ir veikia normaliai ir šiaip viskas ok.Jaučiu ali ar temu nusipirksi po 15-20 eur, eu po 25-40.On 2026-01-26 10:23, News Reader wrote:> On 26/01/2026 09:09, Nerijus wrote:>> On 1/26/26 08:36, News Reader wrote:>>> Bjauriausia, kad tu pigiu kompresoriu manometrai daznai rodo pievas. O>>> dabar ant ledo slegio perteklius gali buti pavojingas.>>>> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti kitaiska skaitmenini manometra >> ir isimesti i barcioka. Visose savo masinose turiu. Ir visada juom >> pertikrinu ora. Ar tai butu kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >> visi rodo taip kaip jiems patogiau.> > > Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys manometrai. Kolonkėse > viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar.> > > >