uztat kaip zeimeris zirzia "Dainiushas" <skirdain@gmail.com> wrote in message news:10lba27$1cudt$1@news.rkm.lt... > vasarą pūčiau kelte iš Smiltynės. Nu nepatogu būtų tas 220V kompresorius. > Kaip ir 12V išsiraust iš po pilnos bagažinės daiktų. Pompa tiesiog buvo > įmesta į bagažinę.....kažkoks geras žmogus atnešė Xiaomi kišeninę poompą > su batareika, tai net juokas paėmė žiurint į tą daiktą ir 225/55 R16 > balioną :D > > On 1/27/2026 2:54 PM, News Reader wrote: >> Pas mumi kompresorius is 220v. Pucia ok. Tik oro pistoleta reiktu su >> manometru rasti normalu, nes is 2 abu rodo nesamones. >> >> >> Dainiushas <skirdain@gmail.com> wrote: >>> bet elementari pompa greičiau ir patogiau >>> >>> On 1/27/2026 1:58 PM, menulis wrote: >>>> Pilnas fb originalių kompresoriukų po 20-25. Pats tokį naudoju jau n >>>> metų, nuo kažkokios audinės. >>>> >>>> DK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r >>>>> Tai pilnas internetas gana pigių kompresorių, netgi akumuliatorinių, >>>>> kurie ir ne pievas rodo, ir veikia normaliai ir šiaip viskas ok.Jaučiu >>>>> ali ar temu nusipirksi po 15-20 eur, eu po 25-40.On 2026-01-26 10:23, >>>>> News Reader wrote:> On 26/01/2026 09:09, Nerijus wrote:>> On 1/26/26 >>>>> 08:36, News Reader wrote:>>> Bjauriausia, kad tu pigiu kompresoriu >>>>> manometrai daznai rodo pievas. O>>> dabar ant ledo slegio perteklius >>>>> gali buti pavojingas.>>>> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti >>>>> kitaiska skaitmenini manometra >> ir isimesti i barcioka. Visose savo >>>>> masinose turiu. Ir visada juom >> pertikrinu ora. Ar tai butu >>>>> kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >> visi rodo taip kaip jiems >>>>> patogiau.> > > Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys >>>>> manometrai. Kolonkėse > viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar.> >>>>> > >>>> >>>> >>> >>> >> >> >> >