On 1/27/26 00:45, MantasM wrote: > Ir šiaip industrinė technika turėtų tiksliau rodyt už kinietį su free > shippingu. Nezinau i kokias jus ten "pramonines" kolonkes vazinejat, bet ten kur as vaziuoju, tai kabo tas pats analoginis manometras, kaip ir prie kompersoriaus komplekte eina. Su visom is to isplaukianciom savybem. Padauzytas, pasales, uzsales gali rodyti prieva, ir pan. Nu o kitaiski skaitmeniniai paprastai rodo visai normaliai. Gali tris skirtingu gamintoju nusipirkti ir tarpusavyje sulyginti, jei jau paranoja. Po to ismetyti po atskiras masinas. Siaip tai kitaisku privalumas tame, kad daug skaiciu po kablelio rodo. Tai jei ir nepataiko kokiu 0.1 baro i realu slegi, tai bent jau pakankamai tiksliai galima sulyginti slegi skirtingose padangose. Kas yra daug svarbiau, nei bendras skirtumas 0.1 bar nuo "norimo". IMHO taip.