Tema: Re: Kur vln padangas prisipusti? Statoile neveikia
Autorius: wiza
Data: 2026-01-28 09:32:42
Garaže pajungiau kompresorių nuo seno šaldytuvo. Tylesnio turbūt nebūna, pumpuoja pamažu, bet užtikrintai - bile kiek atmosferų gali privaryti.
On 2026-01-27 23:29, Igaliotinis wrote:
> uztat kaip zeimeris zirzia