vasarą pūčiau kelte iš Smiltynės. Nu nepatogu būtų tas 220V kompresorius. Kaip ir 12V išsiraust iš po pilnos bagažinės daiktų. Pompa tiesiog buvo įmesta į bagažinę.....kažkoks geras žmogus atnešė Xiaomi kišeninę poompą su batareika, tai net juokas paėmė žiurint į tą daiktą ir 225/55 R16 balioną :D On 1/27/2026 2:54 PM, News Reader wrote: > Pas mumi kompresorius is 220v. Pucia ok. Tik oro pistoleta reiktu su > manometru rasti normalu, nes is 2 abu rodo nesamones. > > > Dainiushas <skirdain@gmail.com> wrote: >> bet elementari pompa greičiau ir patogiau >> >> On 1/27/2026 1:58 PM, menulis wrote: >>> Pilnas fb originalių kompresoriukų po 20-25. Pats tokį naudoju jau n >>> metų, nuo kažkokios audinės. >>> >>> DK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r >>>> Tai pilnas internetas gana pigių kompresorių, netgi akumuliatorinių, >>>> kurie ir ne pievas rodo, ir veikia normaliai ir šiaip viskas ok.Jaučiu >>>> ali ar temu nusipirksi po 15-20 eur, eu po 25-40.On 2026-01-26 10:23, >>>> News Reader wrote:> On 26/01/2026 09:09, Nerijus wrote:>> On 1/26/26 >>>> 08:36, News Reader wrote:>>> Bjauriausia, kad tu pigiu kompresoriu >>>> manometrai daznai rodo pievas. O>>> dabar ant ledo slegio perteklius >>>> gali buti pavojingas.>>>> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti >>>> kitaiska skaitmenini manometra >> ir isimesti i barcioka. Visose savo >>>> masinose turiu. Ir visada juom >> pertikrinu ora. Ar tai butu >>>> kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >> visi rodo taip kaip jiems >>>> patogiau.> > > Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys >>>> manometrai. Kolonkėse > viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar.> > >>> >>> >> >> > > >