Tema: Re: Kur vln padangas prisipusti? Statoile neveikia
Autorius: MantasM
Data: 2026-01-25 16:59:39
Šiuolaikinėse mašinose būna pripūtėjas iš prikurkės vietoj atsarginio rato, jei ne pas patį, tai gal pas ką šalimais.
On 1/24/2026 1:12 AM, Mantas wrote:
> 3 kolonkes apvaziavau - ne vienoj neveike.