Pas mumi kompresorius is 220v. Pucia ok. Tik oro pistoleta reiktu su manometru rasti normalu, nes is 2 abu rodo nesamones. Dainiushas <skirdain@gmail.com> wrote: > bet elementari pompa greičiau ir patogiau > > On 1/27/2026 1:58 PM, menulis wrote: >> Pilnas fb originalių kompresoriukų po 20-25. Pats tokį naudoju jau n >> metų, nuo kažkokios audinės. >> >> DK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r >>> Tai pilnas internetas gana pigių kompresorių, netgi akumuliatorinių, >>> kurie ir ne pievas rodo, ir veikia normaliai ir šiaip viskas ok.Jaučiu >>> ali ar temu nusipirksi po 15-20 eur, eu po 25-40.On 2026-01-26 10:23, >>> News Reader wrote:> On 26/01/2026 09:09, Nerijus wrote:>> On 1/26/26 >>> 08:36, News Reader wrote:>>> Bjauriausia, kad tu pigiu kompresoriu >>> manometrai daznai rodo pievas. O>>> dabar ant ledo slegio perteklius >>> gali buti pavojingas.>>>> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti >>> kitaiska skaitmenini manometra >> ir isimesti i barcioka. Visose savo >>> masinose turiu. Ir visada juom >> pertikrinu ora. Ar tai butu >>> kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >> visi rodo taip kaip jiems >>> patogiau.> > > Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys >>> manometrai. Kolonkėse > viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar.> > >> >> > > -- News Reader 3 series