Tai pilnas internetas gana pigių kompresorių, netgi akumuliatorinių, kurie ir ne pievas rodo, ir veikia normaliai ir šiaip viskas ok. Jaučiu ali ar temu nusipirksi po 15-20 eur, eu po 25-40. On 2026-01-26 10:23, News Reader wrote: > On 26/01/2026 09:09, Nerijus wrote: >> On 1/26/26 08:36, News Reader wrote: >>> Bjauriausia, kad tu pigiu kompresoriu manometrai daznai rodo pievas. O >>> dabar ant ledo slegio perteklius gali buti pavojingas. >> >> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti kitaiska skaitmenini manometra >> ir isimesti i barcioka. Visose savo masinose turiu. Ir visada juom >> pertikrinu ora. Ar tai butu kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >> visi rodo taip kaip jiems patogiau. > > > Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys manometrai. Kolonkėse > viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar. > >