Tai kolonkėse berods blizga metrologinių patikrų lipdukai, tai ten bus tiksliausiai. Ir šiaip industrinė technika turėtų tiksliau rodyt už kinietį su free shippingu. >> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti kitaiska skaitmenini manometra >> ir isimesti i barcioka. Visose savo masinose turiu. Ir visada juom >> pertikrinu ora. Ar tai butu kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >> visi rodo taip kaip jiems patogiau. > > > Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys manometrai. Kolonkėse > viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar. > >