Tema: Re: Kur vln padangas prisipusti? Statoile neveikia
Autorius: Apocalypto
Data: 2026-01-24 10:15:51
Viada Kaune pučiau. Tik ten paprasta, ne skaitmeninė kaip Čiurkšlėj K, tod4l sud4tingiau su tikslumu.
On 2026.01.24 01:12, Mantas wrote:
> 3 kolonkes apvaziavau - ne vienoj neveike.