bent jau automatinių kompresrių parodymai, visada sutampa su tuo ką rodo automobilio davikliai. Ką gali rodyt kiniška šiukšlė už eurą, nesuvokiu. On 1/27/2026 12:45 AM, MantasM wrote: > Tai kolonkėse berods blizga metrologinių patikrų lipdukai, tai ten bus > tiksliausiai. Ir šiaip industrinė technika turėtų tiksliau rodyt už > kinietį su free shippingu. > >>> Ple. Negi sunku uz eura nuspirkti kitaiska skaitmenini manometra >>> ir isimesti i barcioka. Visose savo masinose turiu. Ir visada juom >>> pertikrinu ora. Ar tai butu kompresorius kolonkej, ar namuose, visada >>> visi rodo taip kaip jiems patogiau. >> >> >> Man už kliuvo tik prie pigių kompresorių esantys manometrai. Kolonkėse >> viskas ok. Bent jau paklaida ne +/- pusė bar. >> >>