On 6/17/2026 10:57 AM, XC wrote: > Negirdėjau dar atvejų, kad pas kokią smulkią kontorą, kuri neturėjo > atskirų tiesioginių korporatyvinių sutarčių su MS ar Oracle, vienai kontorai paskambino atstovas, tipo gal norėtumėte įsigyti mūsų softo. Atsiliepęs neturėjo žalio supratimo kad pas juos softas piratinis, ir pareiškė "tai kad mes ir taip jau naudojamės". Bet jokių pasekmių nebuvo.