na ir tie 2 4TB NVME....tikrai pagalvočiau ar jų/tiek reikia. On 6/16/2026 8:47 AM, XC wrote: > Paskutinį mėnesį bent jau ta užsakoma įranga pradėjo (lėtai) iš gamyklų > važiuoti. Metų pradžioje apskritai galėjai pasitvirtinti konfigūraciją, > kainas, užsisakyti ir po savaitės ar dviejų gauti iš gamintojo atsakymą > - nevykdysime, fcukoff tsakant. Kada tos kainos kris - nieks nežino, per > daug nežinomųjų... > > Apie konkrečią serverio konfigūraciją - o raid kontrolerio netrūksta? > > > On 15/06/2026 13:59, Dovydas wrote: >> tai suprantu, kad kosTmonas dabar pirkt, bet as ir nelabai matau, kad >> greitu (metai, du?) metu kazkas keisis. >> >> pvz plius minus random sudejau supermicro (https:// >> store.supermicro.com/ nl_en/configuration/view/?cid=1200301553&5232), >> 12keur gaunasi..