On 6/17/26 09:21, XC wrote: > į kontorą užsuka koks microsofto ar jo įgaliotas softwaro auditas 🙂 > Kiek tokia tikimybė reali - tai jau nuo kontoros dydžio Kazkaip toks ytarimas, kad jie seka savo tuos windauzus, ir kai "Billas" pamato, kad nafik, jau daug potencialiai nelegaliu windauzu toje kontoroje sukas, ateina "auditas". Ir nebutinai Mikrosofto softas tai gali buti. Pas mus virtual box'as buvo uztrumpine, nes pagal ju nuomone, naudojimas neatitiko laisvos licencijos. Teko visiems ant vmwaro kraustytis, kuris subankrutavo, ir dabar vel sedim ant virtual boxo. :-) Taip ir gaunas, kad "dideles" kontoros "jiems" pasidaro aktualios. IMHO. Bet jei ten retkarciais po 1-2 windauzus trumpam laikui paleidziama, testavimo sumetimais, tai ...