Aš kaip ir minėjau pradžioj, esu analfabetas šitam hardware. galvoju daryt ZFS RAID-Z1, todel kontrolerio man nereikia? o dėl nvme.. bus bent pradžiai ~20vm, nelabai stipriai apkrauta, tai ir nezinau siaip ar reikia. SSD OK? tarp kitko, turbūt reikėtų imti modifikaciją su daugiau drive slotų (pvz matau yra 10), tuomet reikalui esant galima įkišt naują ir praplėst zfs pool'ą? teisingai fantazuoju? :) On 16/06/2026 10:04, Dainiushas wrote: > na ir tie 2 4TB NVME....tikrai pagalvočiau ar jų/tiek reikia. > > On 6/16/2026 8:47 AM, XC wrote: >> Paskutinį mėnesį bent jau ta užsakoma įranga pradėjo (lėtai) iš >> gamyklų važiuoti. Metų pradžioje apskritai galėjai pasitvirtinti >> konfigūraciją, kainas, užsisakyti ir po savaitės ar dviejų gauti iš >> gamintojo atsakymą - nevykdysime, fcukoff tsakant. Kada tos kainos >> kris - nieks nežino, per daug nežinomųjų... >> >> Apie konkrečią serverio konfigūraciją - o raid kontrolerio netrūksta? >> >> >> On 15/06/2026 13:59, Dovydas wrote: >>> tai suprantu, kad kosTmonas dabar pirkt, bet as ir nelabai matau, kad >>> greitu (metai, du?) metu kazkas keisis. >>> >>> pvz plius minus random sudejau supermicro (https:// >>> store.supermicro.com/ nl_en/configuration/view/?cid=1200301553&5232), >>> 12keur gaunasi.. > https://store.supermicro.com/nl_en/configuration/view/?cid=1200301553&5232