Čia tą atvejį svarstau, kai 'projektas' apima pilną HW pakeitimą. Senam HW pas mane šiokia tokia alergija dėl paprastai labai neskanių elektros sąnaudų. O pagal backupuotinos info kiekį prelegentui pakaktų ir 2 diskų NAS'o (ir net nebūtinai ant jo sukti proxmox'o backupą - jei backupuotinų VM'ų nedaug, paeitų koks free veeam'as ar nakivo). On 13/06/2026 09:28, Nerijus wrote: > On 6/12/26 20:14, XC wrote: >> Backupui gi paimčiau kokį qnap/synology su kiek daugiau RAM'o, > > Tipo ismeti sena serva, ir vietoj jo nusiperki suda, ant kurio > pasuki tai kas ir taip ant seno servo sukasi? > O tai ne geriau sena serva tam panaudoti? >