Paskutinį mėnesį bent jau ta užsakoma įranga pradėjo (lėtai) iš gamyklų važiuoti. Metų pradžioje apskritai galėjai pasitvirtinti konfigūraciją, kainas, užsisakyti ir po savaitės ar dviejų gauti iš gamintojo atsakymą - nevykdysime, fcukoff tsakant. Kada tos kainos kris - nieks nežino, per daug nežinomųjų... Apie konkrečią serverio konfigūraciją - o raid kontrolerio netrūksta? On 15/06/2026 13:59, Dovydas wrote: > tai suprantu, kad kosTmonas dabar pirkt, bet as ir nelabai matau, kad > greitu (metai, du?) metu kazkas keisis. > > pvz plius minus random sudejau supermicro (https://store.supermicro.com/ > nl_en/configuration/view/?cid=1200301553&5232), 12keur gaunasi..