Visiems gamintojams yra giliai monopenisualu ką tu ten ant jo serverio leisi ir kiek leisi. Aktualu tampa jei netyčia į kontorą užsuka koks microsofto ar jo įgaliotas softwaro auditas :) Kiek tokia tikimybė reali - tai jau nuo kontoros dydžio (ar prisidirbimo/apsišvietimo publikoje) priklauso. Ai, nu dar būna kontoros, kurios a priori nori būt legalios, jos iškart licencijavimą tvarkosi. Ir, beje, jei jau apie licencijavimą - nereik galvot, kad 'va, nuspirksiu datacenter ir leisiu kiek noriu windowsų'. Ateis auditas ir pradės uždavinėt klausimus apie device cal'us, user cal'us/sal'us ir pan. daiktus. On 16/06/2026 14:39, Dovydas wrote: > tipo tam supermicro rūpėtų kiek aš vm paleidžiu? maniau suinstaliuoju > proxmox ir leidžiu ką noriu, kiek noriu? :) >