On 6/12/26 20:14, XC wrote: > Backupui gi paimčiau kokį qnap/synology su kiek daugiau RAM'o, Tipo ismeti sena serva, ir vietoj jo nusiperki suda, ant kurio pasuki tai kas ir taip ant seno servo sukasi? O tai ne geriau sena serva tam panaudoti?