Sail <bambarbya.kirgudu@gmail.com> Wrote in message:r > Čia didelė bet standartinė klaida jei užlipimo nėra. Ant stogo privalo būti užlipimas, nes anksčiau ar vėliau reiks. Pas mane stacionarios metalinės kopėčios, dalį paveldėjau, dalį suvirinau iš liekanų kur turėjau po ranka.Kitiems atvejams yra aliumininės kopėčios iki 7 metrų. Gale prisuki kablį su ratuku, tai standartinis mazgas. Su ratuku užstumi iki viršaus, tada apverti ir kablys kabinasi už kraigo.Aš taip visą skardinį stogą perdažiau, statų.Balkone kabinant, padarai išsikišusius kablius and parapeto su fiksacija, ir pakabini iškišęs. Pageidautina dviese, tinka bet kas vyriškos giminės.On 2026-06-16 14:04, foonia wrote:> Pas mane ant 45 laipsniu stogo ner kaip uzlipt, turiu tik pastatomas kopecias, Nu plem yra kitas krastutinumas - pas kaimyne ant stogo kopecios suvirintos is tokiu sveleriu kad nera jokiu sansu jas perkelt i kita stogo vieta, tad jos tampa bevertes kai reikua nusigaut i kita stogo sona ir ten uzsandarint kamina pvz. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html