On 17/06/2026 11:29, Tomas wrote: > On 2026-06-15 08:58 popiet, Vytas wrote: >> Nu ką, paskubėkit kas planuojat statytis. Bo kažkokia p....da daros > > Aš turiu dvi versijas: > 1. Pagrindinė - Aplinkos ministerijoje dirba nuo gyvenimo ir logikos > atitrūkę autistai. Matei, kas AM ministeris? Dešroj autistų nėra, jų vieta užimta degeneratų > 2. Didindami reikalavimus ir taip brangindami naują statybą siekia, kad > jos mažėtų, t.y. būtų daugiau rekonstruojama ar kitaip atnaujinama esamų > būstų. Niekas ten nieko tikslingai nesiekia. Yra užsakymas - buratinai jį įgyvendina. Politika tik prisidengimui S.