na atrodė norm, paskui kažaip gūsiuot pradėjo. nu ne ant tiek atsakingas, kad vandenį pilt :). Ir šiaip skroblas, pasirodo, šaudo neblogai. Ir ne tik jis. Vien žo keistose vietose "laisvės" ieškai. On 6/17/2026 3:47 PM, Sail wrote: > Bet tu gi protingas pilietis. > > Nekilo asociacija kad didelis vėjas - nekuriam atviros ugnies, nėra vėjo > - viskas ok? > > Rimtai nusprendei dėl to vieno atvejo kad tik anglys? > > Žiūrėk taip išvis nieko pradėsi negalėti daryti, nei plaktuku naudotis, > nei kirviu ar kitu potencialiai pavojingu įrankiu. Nukentėti man teko > nuo daugelio jų, bet nenaudoti kažkaip mintis nekilo. > > Nekartoti to kas buvo daroma neteisingai - taip. > > > > On 2026-06-17 15:39, Dainiushas wrote: >> kaip kam supratimas, aš čia neseniai prie neblogo vėjo užsikūriau, >> paskui ėjau gesint kažką ten smilkstančio už gal 3jų metrų....tai >> kaižkaip ir be reguliavimo nusprendžiau, naudosiu anglis. Nes nu maža ką. >> >> Bet visada galima gi kraustytis į vienkiemį 10ha sklypo centre ir >> daryt viską kaip nori.