Essai, tu be bajerio tiki kad su tavim diskutuot galima? Nuoširdžiai sykį, be išsipisinėjimo atsakyk, nes realiai įdomu. On 2026-06-17 18:56, eSSas wrote: > Nori diskusijos - diskutuok, o ne prisimetinėk šlanga