On 17/06/2026 09:01, Sail wrote:
> Jei autosų stiliaus diskusija, tai visuomenė jums turi pasakyt, kad visa > tai daroma jūsų pačių gerovei.
> > Tipo senovėj galima buvo daryt bile ką, o dabar grynas oras, etc, kitaip > pažeidžiat kaimynų teises (neduok dieve užkūrėt židinį ir pan)...
Vatabautizmas jau buvo, dabar į trasą eina nebūtų įstorijų fantazijos. Tavo argumentacija gerbiamasis kaip iš vatukų metodičkos, viena bėda - šitie triukai žinomi ir aptarti jau virš 10 metų.
Nori diskusijos - diskutuok, o ne prisimetinėk šlanga
S.
> Kaip gerai, kad statyt nieko nebereikia ir nenusimato ir ateity.
> > > On 2026-06-17 08:42, XC wrote:
>>
>> Kiek tų pokyčių bebūtų, cirko tik daugėja. Pvz., aš savo namą >> pridaviau 2022'ais, spėjau kelios savaitės iki ten kažkokios eilinės >> nesamonės ('nepriklausomos ekspertizės akto' ar pan. briedo išsiėmimo) >> įsigaliojimo. Naudos/prasmės iš to 0, o keli šimtai eur už kažkokį >> popierių papildomai išleidžiama