On 2026-06-15 08:58 popiet, Vytas wrote: > Nu ką, paskubėkit kas planuojat statytis. Bo kažkokia p....da daros Aš turiu dvi versijas: 1. Pagrindinė - Aplinkos ministerijoje dirba nuo gyvenimo ir logikos atitrūkę autistai. 2. Didindami reikalavimus ir taip brangindami naują statybą siekia, kad jos mažėtų, t.y. būtų daugiau rekonstruojama ar kitaip atnaujinama esamų būstų.