Kiek perskaičiau, tai visur parašyta, kad pakoreguota, bet į kurią pusę ir kiek ten koreguota, niekas neaišku. Dabar reikia laukti to įstatymo paaiškinamojo rašto. vnz cirkas On 17/06/2026 06:36, XC wrote: > Tai šitą mačiau, bet taip ir nesupratau kas realiai pasikeitė. Viena > aišku, bus naujų valdiškų šėryklų partiniams ir daugiau biurokratijos. > Lygtais dujos kaip šildymo opcija dingsta. > > O ar keitėsi visokios ten sienų varžos, sandarumo reikalavimai ir pan. > - taip ir neaišku. > > On 16/06/2026 13:05, Vytas wrote: >> https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35403&p_k=1&p_t=295295 >> >> >