neraganėk, namas nėra padidinto pavojaus šaltinis, skirtingai nuo automobilio.
On 6/17/2026 9:01 AM, Sail wrote:
> Jei autosų stiliaus diskusija, tai visuomenė jums turi pasakyt, kad visa > tai daroma jūsų pačių gerovei.
> > Tipo senovėj galima buvo daryt bile ką, o dabar grynas oras, etc, kitaip > pažeidžiat kaimynų teises (neduok dieve užkūrėt židinį ir pan)...
> > Kaip gerai, kad statyt nieko nebereikia ir nenusimato ir ateity.
> > > On 2026-06-17 08:42, XC wrote:
>>
>> Kiek tų pokyčių bebūtų, cirko tik daugėja. Pvz., aš savo namą >> pridaviau 2022'ais, spėjau kelios savaitės iki ten kažkokios eilinės >> nesamonės ('nepriklausomos ekspertizės akto' ar pan. briedo išsiėmimo) >> įsigaliojimo. Naudos/prasmės iš to 0, o keli šimtai eur už kažkokį >> popierių papildomai išleidžiama