Bet tu gi protingas pilietis. Nekilo asociacija kad didelis vėjas - nekuriam atviros ugnies, nėra vėjo - viskas ok? Rimtai nusprendei dėl to vieno atvejo kad tik anglys? Žiūrėk taip išvis nieko pradėsi negalėti daryti, nei plaktuku naudotis, nei kirviu ar kitu potencialiai pavojingu įrankiu. Nukentėti man teko nuo daugelio jų, bet nenaudoti kažkaip mintis nekilo. Nekartoti to kas buvo daroma neteisingai - taip. On 2026-06-17 15:39, Dainiushas wrote: > kaip kam supratimas, aš čia neseniai prie neblogo vėjo užsikūriau, > paskui ėjau gesint kažką ten smilkstančio už gal 3jų metrų....tai > kaižkaip ir be reguliavimo nusprendžiau, naudosiu anglis. Nes nu maža ką. > > Bet visada galima gi kraustytis į vienkiemį 10ha sklypo centre ir daryt > viską kaip nori.