Jei autosų stiliaus diskusija, tai visuomenė jums turi pasakyt, kad visa tai daroma jūsų pačių gerovei.
Tipo senovėj galima buvo daryt bile ką, o dabar grynas oras, etc, kitaip pažeidžiat kaimynų teises (neduok dieve užkūrėt židinį ir pan)...
Kaip gerai, kad statyt nieko nebereikia ir nenusimato ir ateity.
On 2026-06-17 08:42, XC wrote:
> > Kiek tų pokyčių bebūtų, cirko tik daugėja. Pvz., aš savo namą pridaviau > 2022'ais, spėjau kelios savaitės iki ten kažkokios eilinės nesamonės > ('nepriklausomos ekspertizės akto' ar pan. briedo išsiėmimo) > įsigaliojimo. Naudos/prasmės iš to 0, o keli šimtai eur už kažkokį > popierių papildomai išleidžiama