Sail <bambarbya.kirgudu@gmail.com> Wrote in message:r > Visada užsitraukdavau paskui save per kopėčias, niekur nieko nerišau nei sykio. Kilsteli vieną galą, paimi ranka už rėmo, kita dalis metalu slysta per kopėčias.Jei tenka kelt per namo kraigą į kitą pusę, o stogas skardinis ir status, tada jau sexas gaunasi ir pavojingai. Abi rankos užimtos.On 2026-06-16 13:15, foonia wrote:> Su saules miduliais nepatogumas tas kad juos sunku prie remo pririst ir uztempt Pas mane ant 45 laipsniu stogo ner kaip uzlipt, turiu tik pastatomas kopecias, gali tik kelti lipdamas kopeciom ir stumti. Tai siaip sau toks darbelis kai neturi pagalbininko nors svoris kaip ir nera didelis - 24 kg. bet velniskai nepatogu tokia plokste kilnot ir bijai sudauzyt i laikiklius. Apie koki nors bandyma balkone 7a. ka nors su tais moduliais daryt vienam net ner kalbos, turi kazka samdyt instaliacijai - reiskia atsipirkimas nuplaukia toli toli. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html