wiza <NO_SPAM_vytautas59@inbox.lt> Wrote in message:r > Per radiją teko girdėti, kad iš visų saulės elektrinių variantų labiausiai pasiteisino saulės parkas. O kaip tada yra su mobilia elektrine? Jeigu ten nėra jokio biurokratizmo, tai visai neblogai.Rinkitės parką | „Ignitis“ eparkai.lt <https://www.eparkai.lt/projektai>Mobili saulės elektrinė – galimybė 600 tūkst. klientų elektrą gamintis daugiabučiuose | ESO - Energijos skirstymo operatorius <https://www.eso.lt/naujienos/mobili-saules-elektrine-galimybe-600-tukst.-klientu-elektra-gamintis-daugiabuciuose/3887> Kakokia chuinia cia surasyta, dabar tas 800w reikalas jau vadinasi mobili o ne balkonine elektrine? Kaip viska ant savo sprando sutampes i kaima ant stogo galiu pasakyt nx. ta mobiluma, ypac bandant pakret modulius i daugiau nei 2 m aukti. Kas nutyleta apie balkonus - kad bet kokios irangos montavimas ant daugiabucio fasado reikalauja 50% savininku sutikimo - sekmes toki gaut arba potencialiai reiks aiskintis su uzsisikusiu namo pirmininku / kaimynais. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html